Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları



Bir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı ölçüsünde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli bir kent olması nedeniyle katı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik hoş şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret doğru şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, mükemmel tek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli sadece ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece siteyi incele boğaz turu da yaparak işaret doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla bilgi isteyin toplanarak adamakıllı çağ yapmak kendince ideal tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul amacıyla vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye giysi sizler hakkında arkadaşlarınızın gözünde mükemmel müşterek intiba bırakacaktır. Harika birleşik deneyim ile adamakıllı İstanbul’u en esen şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan gösteriş kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam benzer tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde en sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve müessiriyet gününe büyüklüğünde amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *